Майстер-клас з пошиття сумки Shopper

     26 жовтня в навчально-практичному центрі Smart-фабрика Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу відбувся майстер-клас з пошиття сумки – шопер             «ECO SHOPPER своїми руками».

    Участь в майстер – класі приймали вихованці Київського міського центру соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю.

 

     Учасники ознайомилися із структурними підрозділами училища, інноваційним обладнанням НПЦ Smart-фабрика та специфікою роботи зі швейними машинами. Завдяки заходу було визначено ступінь готовності кожного з учасників до виконання нескладних операцій на швейному обладнанні. Забезпечено умови для повернення особи з інвалідністю до активної участі у житті, навичок адаптації в  новому оточенні, підвищення мотивації досліджувати свої здібності, відновлення її соціального статусу та придатність до самостійної суспільної діяльності.

    Спільно із відвідувачами Центру реабілітації, ми отримали неоціненний досвід співпраці, позитивні враження та гарні емоції від заходу. Учасники майстер – класу пишались власноруч виготовленими виробами, були приємно вражені професійністю, майстерністю та дружелюбністю наших майстрів виробничого навчання, та навіть дехто замислився щодо вступу у заклад освіти.

      Плануємо чергову співпрацю та ряд цікавих заходів для наших нових друзів з Київського міського центру соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю.