Формула успіху кваліфікованого робітника

💫Бути успішним хоче кожний з нас, але не у кожного виходить одразу. Як вважаєте чому?

✨Учасники семінару «Формула успіху кваліфікованого робітника» знають відповідь!😊

👉 17 травня наші спікери, а саме випускники Київського професійного коледжу технологій та дизайну одягу, поділилися особистим досвідом зі свого успішного професійного становлення з майбутніми здобувачами професій.

👨‍💻Для молодого покоління найголовніше вчасно зрозуміти, яке заняття їм найбільше до душі😊, щоб робота приносила задоволення, додавала впевненості у власних силах і не дезмотивувала розвиватися упродовж життя. Тому такі професійно-орієнтовані заходи надзвичайно важливі та актуальні в будь-який час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Вітаємо учасниць короткострокових курсів шиття “EU4Skills професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні”!Вітаємо учасниць короткострокових курсів шиття “EU4Skills професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні”!

Іспит залишився позаду, а з ним всі тривоги та хвилювання☺ ✨Тепер, здобувши професійні уміння, навички з пошиття одягу та інших виробів, можна вирушати на зустріч своїм мріям.

Розпочато набір груп на курси цільового призначенняРозпочато набір груп на курси цільового призначення

     Вітаємо на нашому сайті та з радістю повідомляємо, що “Smart фабрика” Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу відкрила набір груп на курси цільового призначення. Заявка