Тренінг з надання першої домедичної допомоги

✅Домедична допомога – невідкладні дії та заходи з метою зберегти, врятувати життя людини з мінімальними наслідками, що здійснюється на місці події, особами, які переважно не мають медичної освіти.

☝Важливо пам’ятати, що особа, яка не має медичної освіти не повинна бути байдужою до оточення, адже за ненадання своєчасної допомоги чи хоча б не привернення уваги інших вона матиме відповідати перед законом.

🤓Щоб бути готовими до надзвичайних ситуацій наш колектив відвідав тренінг з надання домедичної допомоги на базі Київського фахового медичного коледжу ім. П. І. Гаврося.

🎥🎞Всі пам’ятають сцени з серіалів, де стається ДТП чи комусь стає погано, а тут як тут з’являється лікар з вигуком «Я лікар!»?
👨‍⚕👩‍⚕Медичний працівник зобов’язаний надавати допомогу, адже за ненадання без поважних причин допомоги хворому передбачена кримінальна відповідальність.

👩‍🎓👨‍🎓Під час тренінгу крім теоретичних знань наш колектив здобув практичні вміння і навички з надання домедичної допомоги, а також отримали посвідчення про проходження 6-годинного курсу з оволодіння цивільним населенням навичками надання домедичної допомоги.

💙💛Дякуємо Тетяні Вікторівні та організаторам тренінгу Київського фахового медичного коледжу ім. П. І. Гаврося за змістовну та цікаву подачу матеріалу про першу домедичну допомогу, а також за консультації та ґрунтовні відповіді на питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”Міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”

 Відбулася міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”            Тема: “Роль методичної служби в організації роботи НПЦ”    

Нові професійні компетентності учасниць курсу шиття “EU4Skills”Нові професійні компетентності учасниць курсу шиття “EU4Skills”

Швидко, цікаво, корисно та активно минають навчальні тижні Слухачки курсу шиття 🔸ознайомились із обладнанням швейного виробництва, вимогами охорони праці та виробничої санітарії;🔸опанували креслення та підготували викрійки натільної білизни;🔸ознайомилися із властивостями

Захід для педагогів закладу “Психоемоційне розвантаження”Захід для педагогів закладу “Психоемоційне розвантаження”

        Педагоги нашого закладу освіти стали учасниками дуже цікавого заходу – психоемоційне розвантаження, що сприяло позитивному настрою та налаштувало на творчу педагогічну діяльність.