День цивільного захисту

🇺🇦День цивільного захисту🇺🇦 – це день, коли кожен із нас повинен для себе згадати правила поведінки в тій чи іншій надзвичайній ситуації, адже життя непередбачуване. Ніхто не знає, що буде завтра чи післязавтра, де ми будемо і що цьому послугує.

😲Паніка – наш найперший ворог, коли раптово щось трапляється. Збереження спокою найважливіше, бо лише він та ясний розум допоможе нам врятувати себе та тих хто з нами поряд.

😔На жаль, ми живемо в непростий час війни з росією, яка не жаліє нічого і нікого заради своїх жахливих намірів. Тому вкрай необхідно пам’ятати та знати про те як діяти в неочікуваних обставинах.

✅Цілями даного заходу є:

👉 донесення до відома учнів/учениць та педагогічного колективу життєвої важливості цивільного захисту та підвищення рівня поінформованості про готовність до запобігання нещасних випадків при пожежі;
👉 відзначення зусиль та досягнень національних служб, відповідальних за боротьбу з пожежною небезпекою.

✨Щоб їх досягти ми згуртували наш дружній педагогічний колектив, поділили між викладачами навчальні аудиторії, де проходило навчання учнів з:
👉 надання первинної домедичної допомоги;
👉 вкористання засобів індивідуального захисту;
👉 мінна безпека;
👉 радіаційна хімічна небезпека та надання психологічної допомоги при надзвичайних ситуаціях;
👉 вготовлення ватно-марлевих пов’язок;
👉 користування вогнегасником на відкритому повітрі.

📢На завершення заходу, під час оголошення пожежної небезпеки, всі учасники освітнього процесу оперативно покинули будівлю в захисних масках та пішли до найближчого укриття згідно з плану евакуації при пожежі та покинули його по сигналу, який отримували за допомогою рації.

Саме такі заходи загартовують та готують учнів/учениць і педагогічний колектив до непередбачуваних ситуацій, обставин.
🌞🍃

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Тренінг з надання першої домедичної допомогиТренінг з надання першої домедичної допомоги

✅Домедична допомога – невідкладні дії та заходи з метою зберегти, врятувати життя людини з мінімальними наслідками, що здійснюється на місці події, особами, які переважно не мають медичної освіти. ☝Важливо пам’ятати,

Захід для педагогів закладу “Психоемоційне розвантаження”Захід для педагогів закладу “Психоемоційне розвантаження”

        Педагоги нашого закладу освіти стали учасниками дуже цікавого заходу – психоемоційне розвантаження, що сприяло позитивному настрою та налаштувало на творчу педагогічну діяльність.           

Запрошуємо в гості до наших друзівЗапрошуємо в гості до наших друзів

     Запрошуємо завітати на заняття до наших друзів з “Реабілітації по-Київськи” – Київський Центр реабілітації людей з інвалідністю  Контактний телефон: 044 235 8793 Адреса: Вул. Івана Франка, 36-Б Електронна