Успішне складання професійного іспиту курсу професійної освіти за професією «Швачка» в рамках проєкту «EU4Skills Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Ось і минули три навчальних місяці курсу професійної освіти за професією «Швачка» в рамках проєкту «EU4Skills Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні».
20 березня у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу пройшов професійний іспит, який складався з тестового завдання та презентації пошитих виробів. Учасниці курсу його успішно склали.
Цей час слухачки провели швидко, цікаво, активно та корисно.
За результатами опанування професійними компетентностями з пошиття постільної білизни та виробів столового асортименту, натільної білизни, поясних виробів слухачки отримали сертифікати.
Нехай сертифікат буде пропуском на хорошу і цікаву роботу! Бажаємо успішної кар’єри і доброго шляху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Скоро Великдень!Скоро Великдень!

🍃Всі готуються до цього свята: печуть паски, розписують крашанки, прикрашають будинки.🌷Ми теж не відстаємо і напередодні Великодня 12 квітня провели захід “Декупаж до Великодня”🐣✨Вели майстер-клас майстри Ніна Козлова та Дар’яна

Практика учасниць курсу шиття “EU4Skills Професійна інтеграція ВПО в Україні”Практика учасниць курсу шиття “EU4Skills Професійна інтеграція ВПО в Україні”

✂️Минулий тиждень ми провели дуже продуктивно разом з нашими учасницями професійного курсу “Швачка”😍 ✨Слухачі курсу шиття відшивали✨ 👉 худі 👉 дитячі шорти 👉 прихватку 👉 військову сумку 👉 бриджі 👉

Розпочато набір груп на курси цільового призначенняРозпочато набір груп на курси цільового призначення

     Вітаємо на нашому сайті та з радістю повідомляємо, що “Smart фабрика” Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу відкрила набір груп на курси цільового призначення. Заявка