Сюжет про курс шиття “EU4Skills Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні”

🇺🇦 8 лютого до нас завітали представники Укрінформ, щоб зняти сюжет, як переміщені українці вчаться швейній справі й змінюють фах:

– “Вимушені переселенці у Києві можуть змінити професію та використати додаткові можливості для працевлаштування. За підтримки КМДА у закладах професійно-технічної освіти започатковано безкоштовне навчання у рамках проєкту “Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні””.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”Міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”

 Відбулася міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”            Тема: “Роль методичної служби в організації роботи НПЦ”    

Корекційно-розвиваюче заняття з подолання стресу та страхуКорекційно-розвиваюче заняття з подолання стресу та страху

    8 березня учнівська молодь нашого закладу освіти прийняла участь у занятті щодо дієвих заходів подолання стресу та страху “Корекційно-розвиваюче заняття з подолання стресу та страху”.      

Запрошуємо в гості до наших друзівЗапрошуємо в гості до наших друзів

     Запрошуємо завітати на заняття до наших друзів з “Реабілітації по-Київськи” – Київський Центр реабілітації людей з інвалідністю  Контактний телефон: 044 235 8793 Адреса: Вул. Івана Франка, 36-Б Електронна