Захід для педагогів закладу “Психоемоційне розвантаження”

        Педагоги нашого закладу освіти стали учасниками дуже цікавого заходу – психоемоційне розвантаження, що сприяло позитивному настрою та налаштувало на творчу педагогічну діяльність. 
 
               На одній з локацій ознайомилися з гелотологіею (терапія сміхом).  Головна перевага сміху – зняття стресів. Сьогодні вже зібрано достатньо фактів для того, щоб зрозуміти сам механізм впливу сміху на людину.

         Сміх викликає в організмі комплексний біохімічний процес, при якому знижується викид «стресових гормонів» — кортизону та адреналіну, та стимулюється виділення власних морфінів організму — ендорфінів (так звані «гормони щастя»). Останні знижують відчуття фізичного та душевного болю, викликають почуття задоволення. Сміх змінює ритм серцебиття, який спочатку прискорюється, а потім знижується. Тривалий сміх знижує й кров’яний тиск. Сміх зміцнює імунну систему організму та внутрішні органи. Сміх підвищує рівень антитіл та білих кров’яних клітин в імунній системі, підвищує опір інфекціям.

               Також на локації з психоемоційного розвантаження було використано один з найбільш поширених прийомів сміхотерапії – інтерактивна гра та притча-терапію “Притча про трьох будівничих”, щоб нагадати педагогам про цінність та важливість їх праці.
 
Цікавий факт: сміх розслаблює близько 80 груп м’язів, і якщо сміятись всього 5 хв, то це буде рівносильно 40 хв відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”Міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”

 Відбулася міська методична секція методистів закладів П(ПТ)О м. Києва на базі Навчально-практичного центру “Smart Фабрика”            Тема: “Роль методичної служби в організації роботи НПЦ”    

Нові професійні компетентності учасниць курсу шиття “EU4Skills”Нові професійні компетентності учасниць курсу шиття “EU4Skills”

Швидко, цікаво, корисно та активно минають навчальні тижні Слухачки курсу шиття 🔸ознайомились із обладнанням швейного виробництва, вимогами охорони праці та виробничої санітарії;🔸опанували креслення та підготували викрійки натільної білизни;🔸ознайомилися із властивостями