2022 рік, не дивлячись на труднощі в державі, був досить насичений заходами, що мали на меті, навіть під час карантину та повномаштабного вторгнення в країну, не припиняти розвиток, освіту та прагнення до самовдосконалення.     

        Раді повідомити про ряд заходів, що впровадили в життя спеціалісти навчально – практичного  центру Smart fabryka.

Майстер -класи

     Провели майстер – клас для вихованців благодійного фонду “СОС дитячі містечка” – навчили шити гольниці. Учасники освоїли нові навики та позитивні враження, адже маленькі дрібнички завжди корисні. 

          Також відбулися майстер – класи для школярів міста Києва та вихованців Київського міського центру соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю “Реабілітація по – Київськи”  – пошиття сумок – шоперів «ECO SHOPPER своїми руками». Учасники майстер – класу пишались власноруч виготовленими виробами, були приємно вражені професійністю, майстерністю та дружелюбністю наших майстрів виробничого навчання.

Державна кваліфікаційна атестація

       Відбулася Державна кваліфікаційна атестація Кравця 4 розряду. Пишаємося нашими молодими спеціалістами, що продемонстрували свої професійні знання.

Конкурс професійної майстерності

       Був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine», компетенція «Технологія моди».

Виготовлення виробів за індивідуальним замовленням

         Лабораторія «Інноваційний швейний простір» використовується як навчально – виробнича швейна майстерня для опанування професійними компетентностями, зокрема виготовлення виробів за індивідуальними замовленнями.

Волонтерська діяльність

       Повага та любов до своєї держави має проявлятись дієво, тож на        волонтерських засадах  виконували замовлення для Збройних Сил України – пошиття термобілизни, балаклав, наколінників, спідньої білизни.

      “Україна – це вічність, не тільки сьогоднішня, але передусім  майбутня й минула”.

Я. Стецько